#1 2010-02-20 22:53:21

jekyllhyde

starosta

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 77
Punktów :   

INNE - gadżety/tablo/zdjęcia/grafiki/blablabla ;]

jak w temacie ;]


Ciekawe co porabia pozostałe 6 cudów świata... ;]

Offline

 

#2 2010-03-01 12:48:51

Kasia M.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: INNE - gadżety/tablo/zdjęcia/grafiki/blablabla ;]

Nie wiem czy się dobrze wpisuję bo się gubię na tej stronie (cóż, trochę techniki i ... ) chciałam już tu dawno napisać, ale zapomniałam hasła, jednakże Pan Administrator (który zna już moje zdanie, a przynajmniej jego część) przypisał mi nowe - Bóg zapłać (co by pozostać w kościelnym temacie) No więc, jeśli chodzi o gadżety (koszulki, kubki itp) to mi się ten pomysł nie sprzedał. uważam, że jest beznadziejny i że raczej się nie spodoba naszym wykładowcom. ponieważ nikt (łącznie ze mną) nie miał odwagi powiedzieć tego wprost na spotkaniu z naszym starostą (każdy raczej wypowiadał swoje zdanie do sąsiada) mam nadzieję, że będziecie zdolni wypowiedzieć swoje zdanie na forum Sprawa tablo jest już dla mnie jasna - kto chce tablo, płaci dodatkowo 50 zl czyli, ze razem 120 zl, kto nie chce, płaci Siemahowi 70 zl. a co robimy z fotografem? po co zrzucać na siebie ciężar szukania kogoś innego skoro UAM załatwia za 8 zeta od osoby? No chyba, że Siemah możesz załatwić innego i nie będzie to dla Ciebie problem ale z drugiej strony: po co?. Spieszcie z odpowiedziemi, bo czasu zostało mało a kasa na koncie musi być

Offline

 

#3 2010-03-01 17:46:16

 Nusia

Nowy użytkownik

3530761
Skąd: Śrem
Zarejestrowany: 2008-11-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: INNE - gadżety/tablo/zdjęcia/grafiki/blablabla ;]

Kasiu, uwazam,ze pomysl z tablo (tak jak bylo przekazane info ze spotkania starostow) jest najlepszym wyjsciem. Koszulki anajprawdopodobniej zostana wrzuco gdzie w kat, kubki rowniez, wiec jaki jest sens?

Offline

 

#4 2010-03-01 20:39:14

 marudasik

Nowy użytkownik

7713549
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-10-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: INNE - gadżety/tablo/zdjęcia/grafiki/blablabla ;]

moje zdanie jest takie: tablo możemy naprawdę zrobić sobie sami - ładnie się ubierzemy, ktoś weźmie aparat i jest i w prezencie dałabym bo takim (niedużych rozmiarów) tablo każdemu prowadzącemu... inne gadżety... to może jakieś adresowniki z logo keko jeśli wogóle cokolwiek chcemy robić??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobisway.pun.pl www.khorn.pun.pl www.harrypottergramy.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl www.moomin.pun.pl